שפרה גליק – שירטוט קווי אופי טיפוסיים לשונאת גברים רדיקלית

קווים לדמותה של שונאת גברים שפרה גליק – דגימת כתבות מהמירשתת

השופטת שפרה גליק נדרשה להכריע אם יבוטל מינוי הבורר של יהודה שנהב, שופטת בדימוס שחלש על בית המשפט למשפחה ברמת גן, והיום עושה חלטורות כ"בורר".  נטען כנגדו שהוא עושה קומבינות עם עו"ד עידו דיבון, שניהם מפת תקווה ושניהם מתפללים באותו בית כנסת.  לא ברור למה נטפלו לאותו בית כנסת, שהרי קומבינות אפשר לעשות גם מחוץ לבית הכנסת.  השמועות על היחסים הסימביוטיים בין שנהב ודיבון מתלחשות כבר כמה חודשים.  שפרה גליק כמובן דחתה את הדרישה לבטל את המינוי של שנהב, בין השאר בטענה שכאשר היה שופט "לא נפל בו רבב".

לנו יש גרסה אחרת למה דאגה גליק להוציא את שנהב צחור כשלג.  ראשית, שנהב ידוע בכך שהתעלל סדרתית בגברים.  קורבנותיו עדיין מלקקים את הפצעים, אם לא התאבדו במסתרים.  אבל כנראה גליק, שהיא די זקנה בעצמה, חושבת על הפנסיה שלה.  הרי כשהיא תפרוש גם היא רוצה שימנו אותה בוררת.  למה שתפסיד תזרים מזומנים כה שופע?  בעסקי הבוררות במשפחה לוקחים עשרות אלפי שקלים מההורים המתגרשים עבור חתיכת נייר של "החלטה" שאפשר לנגב איתה ישבנים.

אז מי זאת שפרה גליק?

גליק:  יואיל הגבר המת לצאת מהקבר וישלם אגרה

מי זו השפרה הזו והאם הכול שפיר אצלה?  על פי התגוביות באינטרנט נראה שלא כל כך.  קטע מצחיק דווח בגלובס:  "שופטת בית המשפט לענייני משפחה ברמת-גן,  שפרה גליק התעלמה מהודעת עורכת דין על פטירת הלקוח שלה וקבעה כי תידרש רק לבקשה שתשולם בגינה אגרה.  אולם, בשל פטירתו של הלקוח אין מי שישלם את האגרה  העו"ד מיהרה לדווח לשופטת גליק, על פטירת הלקוח , ואף הציגה בפניה תעודת פטירה.  בתגובה להודעה שלשום השופטת גליק: "בית המשפט אינו נדרש להודעות – אלא לבקשות בלבד ששולמה בגינן אגרה כנדרש לפי התקנות. לפיכך, אני מורה על סגירת המשימה".  לדברי עו"ד רות דיין-וולפנר, תגובתה החריגה של השופטת הכתה אותה בתדהמה".

ואלה תגובות הציבור:  "אם הטמטום היה מחלה כואבת… זאת כל החיים שלה הייתה בגבס".  "היא לא יודעת לשפוט, היא פחדנית רעה.  הזויה ומכוערת".  "אסור לשופטת הזו לשפוט".  "שופטת עצלנית, לא קוראת את החומר, נותנת החלטות הזויות".  "הוכחה נוספת שביהמ"ש לענייני משפחה וזה בר"ג בפרט הוא סדום של ימנו", איך אישה כזו הגיעה להיות שופטת דווקא בביהמ"ש למשפחה שם צריך הרבה רגש וחמלה – אלוקים יודע.  "זו אישה צינית , טכנוקראטית וקרה כמו קרח.   יאללה – מספיק – הביתה".  [כל התגובות באישור גלובס].

Catfight  השופטת שפרה גליק נ' השופטת מיכל שריר

בינואר 2010 גליק גרמה לבלגן ופדיחות ב מבוכה בהנהלת בתי המשפט, עד שיו"ר ועדת הבחירות הפנימיות של נציגות השופטים במחוז תל-אביב,  מיכל שריר הודיעה על התפטרותה מתפקיד היו"ר בגלל גליק.  שפרה גליק,  דרשה כי "ישוריין לה מקום בנציגות, מבלי שתידרש להתמודד על מקומה ולהיבחר על-ידי השופטים בבחירות שעתידות להיערך".  "את כל טענותיה שטחה השופטת גליק במיילים ששלחה בתפוצת רחבה לשופטי המחוז וליו"ר ועדת הבחירות, השופטת שריר.  התשובה של שריר ושל שופטים אחרים המעורבים בפרשה היתה כי לא ייתכן שגליק לא תעמיד את עצמה לבחירה".  התשובות לא מצאו חן בעייניה ואז החלו מועברות הודעות מייל רבות בתפוצה לכלל שופטי השלום במחוז, המנוסחות בלשון בוטה ומשתלחת, והעניין מעורר תרעומת רבה בקרב השופטים. חלקם מביעים רתיעה מהפוליטיקה הפנימית בבתי המשפט, שקיבלה כיוון לא ראוי ולא ענייני".  כתוצאה מהמחלוקת שלחה התפטרה השופטת שריר. אז מה ראינו?  תחושה שמגיע לה.  רוצה פריבילגיות, ומתכתשת סדרתית בדואר אלקטרוני עם אויביה, גם נשים.

אישה חרדית מתלוננת שהכריחו אותה לעשות קרחת 450,000 ש"ח

בתמ"ש 82377-99 דמש נ' צש, גליק בכלל התעלתה על עצמה.  החליטה שגבר ישלם לאישתו 450,000 ₪, בגלל בגלל שהאישה החרדית טענה שהוא  "הכריח אותה לעשות קרחת, אמר לה ללכת אחריו, ואילץ אותה להיות תלויה בו בכל הוצאה".  הדוסית שעשתה לגבר הזה 4 ילדים טענה שהוא אנס אותה והיכה אותה.  כל זה לא מצדיר פיצוי של גרוש אחד.  אנו רואים את השופטת, פמינאצית רדיקלית מפעילה תיאוריות פמינאציה על דוסים, שבכלל לא מבינים על מה המהומה.  הרי האישה חרדית.  היא יודעת שדוסיות צריכות לעשות קרחת, אז מה הבעיה שלה?  לא רוצה להיות דוסית, עזבי הכול וצאי לחילוניות, אבל זו לא אשמתו של הדוס שאצלם בקהילה מקובל לעשות שינייד אוקונור לנשים שלהם.  כנ"ל גם לגבי אילץ אותה להיות תלויה בו בכל הוצאה.  דוסיות אין להן פוטנציאל לקריירה, כי הן לא לומדות מקצוע.  הן בוחרות מיוזמתן להתחתן עם דוסים ולעשות להם ילדים.  מדוע שהיא תהיה תלוייה בו שיתן לה כסף?  אם היא רוצה להיות עצמאית, שלא תעשה ילדים ותלך לעבוד כקופאית.  מאוד מצחיק שברגע הגירושין, כל אישה מוכנה להחפיץ עצמה, ולילל למה הגבר לא נתן לה כסף.  מי שלא רוצה להישאר נשואה, שתעזוב את בעלה ותעבוד, אבל שלא תבוא שנים אחר כך ותתלונן שהבעל היה קמצן.  כל הסיכויים שגם הוא לא היה מי יודע מה עשיר.

גם סיפורי האונס נשמעים מופרכים.  הרי בשביל מה מתחתנות הדוסיות אם לא לעשות מצוות פרו ורבו, והן אכן עושות ילדים בקצב.  הרי אם החא מצפה שהוא יתן לה כסף, הוא מצפה שהיא תיתן לו מין, מה גם שזו מצווה יהודית לקיים יחסי מין, ושהיא כבר נכנסה להריון 4 פעמים, כלומר הרגילה אותתו לעובדה שהיא מקיימת מין לשם יצירת ילדים, אז מה הבעיה?

האם היו ראיות בכלל שגליק הסתמכה עליהן?  NFC מדווח ש"גליק קבעה, כי גרסתה של האישה מהימנה עליה, בין השאר בשל ראיות חיזוק: חוות דעתה של עובדת סוציאלית במרכז לנפגעות אונס, יומניה של התובעת, תלונות אנונימיות לשירותי הרווחה וגם הודאות חלקיות ונקודתיות של הבעל בטענותיה. לעומת זאת, היא אומרת, גרסתו של הבעל הייתה בלתי אמינה, מתחמקת ולא סבירה, ואף נמצאו בה פרטים הסותרים בצורה ברורה את העובדות".  כלומר לפנינו עוד סיפור של אישה שבאה ומעלילה, אבל בגלל המסכנות והדראמה, השופטת מאמינה לה, כשמדובר בטענות אישה מול טענות גבר ותו לא.  אין להאמין לשום תלונה אנונימית.  אין עדים אנונימיים בבית המשפט.  אין להאמין לשירותי הרווחה, אלו עובדות סוציאליות, שיעשו הכול לשרת את האישה, וישקרו בעבורה.

לפנינו שופטת רעה, שיש לפטר אותה ומייד.  גם כאן הגולשים מבינים בדיני משפחה יותר מהשופטת:  " לצאת מהדעת מהשופטות האלה.  מדובר במסגרת מאבק בתהליך גירושין ולאחריו.  במסגרתו זה הפך למכת מדינה כי נשים מעלילות על אונס ואלימות כדי לזכות ביתרונות כלכליים.  השופטת כמו שאר חבריה לשפיטה ולרמה פסקה כי "עדות הבעל לא אמינה"ו"עדות האישה אמינה ונכונה"….  תרגיל פשוט ומרושע של שופטים כדי למנוע הגשת עירעור על פסק הדין  שכן ערכאת הערעור לא נכנסת לקביעת מהימנות עדים..  ואת זה מנצלים השופטים כדי לסתום את הגולל על אפשרות ערעור.  בקיצור…היא לא יותר טובה או גרועה משאר החומר המשמש כשופטים בישראל.  שופטים על הפנים ומערכת משפט שאין גרועה ממנה בכל העולם הדמוקרטי ואפילו בעולם שלישי יש כבר מערכות משפט טובות וצודקות יותר.  בתקופה של ברק/בייניש נכנס הרבה חומר ברמה כזו ירודה ונמוכה לעולם המשפט ואת התוצאות הקשות אנו רואים בכל יום ויום לצערנו הרב.  ולכן פסיקה כזו מעודדת וממריצה הגשת תלונות כזב ועלילות אונס של נשים ולא בכדי רובו המכריע של הציבור לא נותן אמון במערכת השפיטה ובשופטים.  שכן איך אפשר לכבד ולתת אימון בשופטים שלא מבינים דברים שילד בן 15 מבין אותם ובלי כל מאמץ???"

ועוד גולש מגיב:  "השופטת כאן פותחת פתח רחב,שכל אישה תוכל להשתלט חיש קל ובצ'יק צ'אק את כל רכושו של הבעל, בית המשפט ירד כבר לגמרי מהפסים".  והגולש הבא:  "כל מתלוננת למדה שיטה להעליל.  פטנט מוכר ומאוס.  פשוט היא כותבת ביומן סיפור על אלימות ואונס ואחר כך מציגה זאת בבית המשפט וטוענת כי אכן זה היה.  ועם השופטים הטיפשים האלה שמתעלמים מזה כי כל מתלוננת עוברת הדרכה ועידוד במרכזי אונס שם מדריכים אותה מה עליה לעשות ובין השאר היא כותבת יומן על "אונס" שהיה לפני 7 שנים לכאורה בעוד היומן הזה נכתב במטרה לחזק את גירסתה והשופטות הטיפשות האלה אוכלות כל קש ומרשיעות על סמך יומן שנכתב אתמול בבוקר.  מכת מצרים זו מילה עדינה על שופטות כאלה ואלה הן הרוב.  מעט שופטות טובות וחכמות יש היום במערכת המשפט.  פשוט בא להקיא… איכסססססססססססססס.  האם זה סתם שהציבור לא רק שלא נותן אמון במערכת המשפט…אלא פשוט מתעב אותה ??"

כן, וזה רק קצת ממה שדגמנו באינטרנט על מעלליה של שפרה גליק.

8 מחשבות על “שפרה גליק – שירטוט קווי אופי טיפוסיים לשונאת גברים רדיקלית

 1. יצחק שנהב הרוע בהתגלמותו זקן סנילי אשר מקבל החלטות בלי שום קשר למציאות האיש חושב שהוא מעל החוק ומרשה לעצמו לעשות בבית המשפט הפרטי בבעלותו כרצונו!
  השופטת טעתה בגדול!!!
  אסור לשום עו״ד להיפגש ביחידות ובנפרד עם בורר תוך כדי הליך בוררות המתנהל בינהם וכמובן שלא לערוך גישורים תוך כדי הליך בוררות.
  יצחק שנהב עבר על החוק בידיעה ברורה ובמודע מתוך שיקולי טובות הנאה אישיות בלבד!

  אהבתי

 2. שפרה גליק היא אישה בעלת ידע כללי מצומצם ביותר ובקיאות מינימאלית בחוק. מדובר בשופטת שתכריע לטובת האישה גם אם הדיון יהיה בטענת הגבר שכדור הארץ הוא עגול.

  מדובר בבשלנית פרוטוקול מקצועית, אשר מקפידה לשחרר פסקי דין שאינם רק הזויים בתכליתם (וכוללים סכומי עתק בהוצאות משפט שהיא מטילה על הגבר, שהוא מן הסתם הנתבע) אלא גם עמומים במתכוון ומתוכננים כך שיעוררו מחלוקות נוספות בעתיד.

  וזאת מבלי להזכיר את התנהגותה הגסה לאנשים שלרוע מזלם נקלעו לאולם בית המשפט שלה. שמעתי הרבה דברים שליליים על ביה"ד למשפחה ברמת-גן, אבל אפילו בסטנדרטים שלהם מדובר בתופעה קיצונית, בהמה גסה ללא כל אתיקה מקצועית או משפטית, שמתנכלת לאנשים באופן סדרתי.

  כשמדברים על השופטת שפרה גליק חשוב לציין שהיא מושחתת בכל רמ"ח איבריה: תמיד תמצא לנכון למנות עו"ד לקטין (שבשמה היא תנקוב בעצמה – מבלי לאפשר בחירה ל"לקוח" שיאלץ לשלם את שכר הטרחה שלה), או לדרוש חוות דעת רפואית (שוב, מרופא שבשמו תנקוב ואליו היא שולחת לקוחות – האם היא עושה זאת בתום לב?) וכו'.

  הייתי אומר "ראו הוזהרם" אך אין דרך להיזהר, למעט להמנע מביה"ד למשפחה. חוקי המשפחה בישראל מאוד לא מאוזנים גם כך, ומפלים לרעה את הגבר גם בזכויותיו על הילדים, וכמובן שבנושא האחריות הכספית. אך מעבר לזה שופטים כמו שיפרה גליק גם מוסיפים מימד נוסף של סיאוב שמשאיר את מי שעבר בביה"ד שלה עם תחושת בגידה צורבת של המערכת.

  אהבתי

 3. שפרה גליק בדיחה לדמוקרטיה ולערכי השלטון והחוק!!!
  כל החלטה בזיון כל החלטה של שפרה גליק זה הוסף הזוי של שטויות ללא קשר לחוק בישראל !

  אהבתי

כתיבת תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s